Хачеріді покидає "Динамо" і переходить в грецький ПАОК
sportarena.com

Хачеріді покидає «Динамо» і переходить в грецький ПАОК

Після майже десяти років в «Динамо» Хачеріді покидає команду і переходить в грецький ПАОК. Про це повідомляє Спортарена.

Про те, що захисник київського футбольного клубу «Динамо» Євген Хачеріді підписав контракт з грецьким ПАОКом повідомив Джордж — син власника ПАОКа Івана Саввіді в своєму Instagram. 

Сам Хачеріді вже попрощався з клубом і вболівальниками.

«Говорити прощай або до побачення — це найскладніша справа. Я не виняток… У мене було достатньо часу за останні пару місяців побути на самоті й підготувати себе до цього моменту. Для мене, звичайного хлопця з Мелітополя, ці останні десять років були справжньою казкою, тепер я це розумію. Ти ніколи не зможеш забути команду, місто, де практично все в твоєму житті сталося вперше: любов, слава, гроші, сльози, ураження. Я став тут чоловіком. Я з твердою впевненістю кажу: вболівальники «Динамо» Київ — ви найкращі в світі. Ви закарбувалися, як і «Динамо», в моєму ДНК. Я ніколи вас не забуду. Спасибі величезне моєму президенту Ігорю Михайловичу Суркісу, за те, що він виховував мене, лаяв, хвалив, вчив, терпів. Адже я розумію, що я катастрофічно не простий. І ось, настав той момент, який я боявся собі уявити, коли я пишу цього прощального листа своїй сім’ї, своєму будинку, своїм близьким і рідним людям. Спасибі всім вам. Я вас ніколи не забуду. Моє серце завжди з вами. Спасибі вам величезне», — цитує Хачеріді footballhub.

ЗМІ повідомляють, що Євген Хачеріді отримуватиме в ПАОК 1,5 млн євро на рік.

Контракт Хачеріді з «Динамо» закінчується в червні цього року, тому в ПАОК він переходить як вільний агент. Київський клуб не захотів продовжувати контракт із захисником.