Кличко: Ми відкриємо оновлений легкоатлетичний манеж у травні 2018 року
facebook.com/merkieva

Кличко: Ми відкриємо оновлений легкоатлетичний манеж у травні 2018 року

Оновлений легкоатлетичний манеж Київської міської школи вищої спортивної майстерності планують відкрити в травні наступного року.

Про це повідомляється на офіційній сторінці у Facebook Віталія Кличка.

“Манеж був побудований у 1979 році. І був вже застарілий і морально, і фізично. У 90-х і на початку двохтисячних років тут було все що завгодно, окрім спорту. Сьогодні тут тренуються спортсмени, але належних умов немає. Зараз ми робимо реконструкцію за сучасними стандартами. Це буде гарний і пристосований легкоатлетичний манеж для занять спортом”, — зазначив мер міста під час інспекції столичних спортивних об’єктів.

Кличко повідомив, що на манежі відбуватимуться тренування з легкої атлетики, фехтування, сучасного п’ятиборства, академічного веслування, боксу, греко-римської боротьби, велоспорту, біатлону тощо. Зараз тут тренуються майже півтори сотні спортсменів, серед яких олімпійські чемпіони, чемпіони світу та Європи.

facebook.com/merkieva

Віталій Кличко також відвідав стадіон університету імені Бориса Грінченка. Там нещодавно був здійснений капітальний ремонт спормайданчику університетського коледжу. Після реконструкції облаштували футбольне поле, баскетбольний та волейбольний майданчики, бігові доріжки, ями для стрибків у довжину, зробили освітлення та встановили глядацькі трибуни.

“Ми оновлюємо спортивні об’єкти у Києві, щоби і діти, і молодь, і дорослі займалися спортом у сучасних та комфортних умовах. Цього року ми збільшили фінансування фізичної культури і спорту на понад 100 млн гривень. На спорт у бюджеті міста передбачено понад 400 млн гривень. І наше завдання як столичної влади — більше уваги приділяти розвитку спорту, створювати належні умови і доступність спортивних комплексів і шкіл для усіх охочих. І ми це робимо”, — зауважив міський голова.

Кличко також відзначив, що у столиці працює 90 дитячо-юнацьких спортивних шкіл (66% з яких – комунальної власності). У школах займаються понад 34 тис. дітей. Три школи працюють з дітьми з інвалідністю.

“Цього року ми відкрили оновлений Київський велотрек, який вже став улюбленим місцем для всіх велосипедистів. Наступного року плануємо зробити реконструкцію стадіону “Старт”, який ми відстояли разом з громадськістю і зараз його повертаємо до комунальної власності. Ми і надалі вкладатимемо кошти в розвиток спорту. При такому спортивному мері Київ має бути спортивним містом”, — підкреслив Віталій Кличко.