Кличко провів тренування, яке раніше продали на аукціоні ProZorro за 150 тисяч гривень
Кличко - мер / Facebook

Кличко провів тренування, яке раніше продали на аукціоні ProZorro за 150 тисяч гривень

Мер Києва Віталій Кличко провів спортивне тренування, яке раніше продали на благодійному аукціоні ProZorro за 150 тисяч гривень. Тренування з Кличком стало найдорожчим благодійним лотом аукціону зі збору коштів на купівлю апарату штучної вентиляції легень у дитячу клініку Інституту нейрохірургії. Про це повідомили на сторінці мера столиці у Facebook.

Віталій Кличко і Михайло Булигін, який став власником лоту, зустрілися о 7-й ранку в спортзалі, де зазвичай тренується Кличко. Після невеликої розминки мер тейпував руки Михайлові та видав боксерські рукавички.

«Я спочатку думав, яке саме тренування влаштувати — на велосипедах, бо я часто зранку їжджу, чи, наприклад, на тренажерах. Але все ж таки вирішив показати Михайлові як тренуються боксери. Я вдячний Михайлові за його благодійний вчинок, за допомогу дітям. Він — бізнесмен, а бізнес повинен бути соціально відповідальним», — відзначив мер Києва.

Михайло Булигін зазначив, що задоволений тренуванням, та подякував Віталію Кличку за виставлений ним лот. Бізнесмен розповів, що в спортзалі зазвичай не тренується, а грає в футбол.

По закінченню тренування Кличко подарував Булигіну свої боксерські рукавички.