Команду "Металіст" і стадіон олігарха-втікача Курченка передадуть Харківській ОДА
http://xsport.ua

Команду «Металіст» і стадіон олігарха-втікача Курченка передадуть Харківській ОДА

Уряд затвердив передачу в управління Харківської обласної держадміністрації (ОДА) стадіону футбольного клубу «Металіст». Також ФК «Металіст» перейде під управління Харківської ОДА. Відповідне рішення ухвалив Кабінет міністрів України.

Кабінет міністрів України визначив, що органом управління майном ФК «Металіст», а також «Металіст-Холдинг» і «Металіст-Арени» буде Харківська обладміністрація. Все це раніше належало олігарху-втікачу, наближеному до Віктора Януковича, Сергію Курченку.

Борги клубу «Металіст» складають 28,6 млн гривень. Харківську ОДА визначили уповноваженим органом управління корпоративними правами, конфіскованими у ПАТ «Футбольний клуб» Металіст» і ТОВ «Металіст Холдинг».

«Дякую Генеральному прокурору Юрію Луценку за реалізацію ініціатив щодо поновлення справедливості в країні та повернення корупційних активів на користь держави й українського народу», — зазначив очільник Мін’юсту Павло Петренко.

На засіданні уряду прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив:

«Йдеться про розпорядження Кабінету міністрів щодо передачі до сфери управління Харківської обласної адміністрації стадіону футбольного клубу «Металіст», який було фактично вкрадено у держави і зусиллями Генеральної прокуратури й особисто генерального прокурора Юрія Луценка повернуто у власність держави і відповідно обласна адміністрація використовуватиме цей стадіон».