Львівське підприємство пошило сорочки для урочистих заходів Олімпійської збірної
flickr.com/Meg

Львівське підприємство пошило сорочки для урочистих заходів Олімпійської збірної

На зимових олімпійських іграх у Південній Кореї українські спортсмени представлятимуть Україну в сорочках львівського виробництва. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Zaxid.net

Зазначається, що швейне підприємство «Sambay» пошило 110 сорочок для Олімпійської збірної України. В офіційному одязі спортсмени з’являться на ділових зустрічах та урочистих заходах.

«Сорочки з прекрасної бавовняної тканини, дуже ніжні й приємні до тіла спортсменам, вони є дуже класичними та строгими. Вони виконані з вишивкою нашої національної символіки ‒ український колосок, який вишитий золотою ниткою. Я думаю, що він буде спортсменів зігрівати», ‒ розповіла співвласниця підприємства Мар’яна Рибай.

Ескізи сорочок подалися офіційному постачальнику одягу Олімпійської збірної України ‒ фірмі PEAK, і там їх затвердили.

Як зазначає джерело, кожна сорочка індивідуального розміру, з урахуванням усіх замірів і дизайном під піджак і костюмні штани.

Засновниками фірми є подружжя ‒ Юрій і Мар’яна. Вони упродовж трьох років шиють сорочки преміум-класу для чоловіків.

«Ми в минулому ‒ банківські працівники. Але з 2001 року займалися продажем сорочок власне в магазині. І коли така сталася ситуація, що продукція з Китаю перестала надходити, а всі, хто вміли щось тут, пішли на експорт, в нас на ринку утворився вакуум. Не було де купити сорочок, щоб продавати людям. І ми вирішили створити своє», ‒ пояснив співвласник підприємства Юрій Самець.

Після успіху із одягом для Олімпійської збірної підприємство планує розширити виробництво — переїхати до нового приміщення та відкрити школу швачок.

Нагадаємо, що нещодавно в Києві презентували нову форму збірної України на Олімпійські ігри в Пхьончхані. Кожен член збірної команди України на зимових іграх отримує понад 50 найменувань спортивного екіпірування, яке призначене як для парадного так і повсякденного носіння.