На київському велотреку встановили два нових рекорди України

На київському велотреку встановили два нових рекорди України

Сьогодні, 28 вересня, на оновленому Київському велотреку Національний реєстр рекордів зафіксував рекорди «Максимальна відстань, подолана на велосипеді за 1 годину» та «Мінімальний час подолання на велосипеді дистанції 100 км», встановлені українською велосипедисткою Оленою Новіковою. Про це повідомив «Український репортер».

33-річна спортсменка Олена Новикова подолала на велосипеді 36 кілометрів 101 метр протягом години їзди і встановила новий рекорд України. Другий рекорд — подолання стокілометрової дистанції на велосипеді за 2 години 48 хвилин і 17 секунд — було встановлено після першого.

Велосипедистка Олена Новікова тримає дипломи з підтвердженням рекордів, в Києві, 28 вересня 2017 р. Фото Іванов Олексій / УНІАН

Новикова проживає і тренується в Італії останні 5 років. Нагадаємо, раніше на італійському велотреку Veldromo Fassa Bortolo di Montichiari спортсменка встановила 11 світових рекордів. Зазначається також, що України велосипедистка повернулася з трофеями, та пробуде тут усього десять днів.

Як розповіла керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова, останній рекорд з велосипедного спорту в Україні було встановлено у 2012 році.