Найпопулярніша кіберспортивна команда України оголосила новий склад
NVIDIA Corporation/Flickr

Найпопулярніша кіберспортивна команда України оголосила новий склад

Відома українська кіберспортивна організація Natus Vincere офіційно оголосила свій новий склад в дисципліні Dota 2, повідомляє znaj.sport

Natus Vincere з латини перекладається «народжені перемагати». Це мультігеймінговий кіберспортивний клуб, який займає лідируючі позиції у світі. За п’ять років існування Na’vi встановили декілька світових рекордів, що діють і зараз.

Загалом команда запросила на випробувальний термін екс-керрі Double Dimension Владислава Crystallize Крістанека і саппорта 4 позиції Володимира RodjER Нікогосяна. Перший входить до списку топ-50 власників найбільшого солорейтінгу в європейському регіоні, зумівши взяти планку в 8 000 MMR.

У той час Володимир, разом зі своєю колишньою командою Team Empire, увійшов у першу десятку на минулому The International 2017, а сам RodjER  став відкриттям змагань по версії уболівальників усього світу.

«Crystallize і RodjER — дуже приємні і цілеспрямовані хлопці, радий вітати їх в складі Natus Vincere. Сподіваюся, що наша співпраця виявиться довгою і продуктивною!» — прокоментував тренер команди Олександр ХВОСТ Дашкевич. 

Новий склад Na’Vi: Владислав Crystallize Крістанек, Данило Dendi Ішутін, Віктор GeneRaL Нігріні, Володимир RodjER Нікогосян, Акбар SoNNeikO Бутаєв.