НОК назвав найкращу спортсменку серпня в Україні
НОК України

НОК назвав найкращу спортсменку серпня в Україні

Національний олімпійський комітет України визнав Юлію Левченко, чемпіонку II літніх Юнацьких Олімпійських ігор з легкої атлетики, найкращою спортсменкою серпня в Україні. Про це повідомляє прес-служба НОК. 

Визнання НОК 19-річній киянці приніс виступ на чемпіонаті світу в Лондоні, де Юлія здобула срібну медаль, про що ми писали раніше. На шляху до нагороди Левченко повторила власний особистий рекорд (1,97 м) та двічі його оновила (1,99 м, 2,01 м). Нагадаємо, напередодні чемпіонату світу вона також стала чемпіонкою молодіжного чемпіонату Європи U-23.

Наставниця спортсменки Ірина Пустовойт отримала звання найкращого тренера останнього літнього місяця. Також, підбиваючи підсумки спортивного серпня, Експертна комісія НОК відзначила здобутки українських атлетів на чемпіонатах світу з греблі на каное, спортивної боротьби та переможні виступи тенісистки Еліни Світоліної.

Для Юлії Левченко статус кращої української спортсменки серпня став першим високим визнанням Національного олімпійського комітету України.