Олександр Усик відправив у нокаут німця Марко Хука
ringside24.com

Олександр Усик відправив у нокаут німця Марко Хука

Український боксер, чемпіон світу за версією WBO у важкій вазі Олександр Усик переміг німця Марко Хука в першому поєдинку дебютного розіграшу Всесвітньої боксерської суперсерії. Про це повідомляє сайт ЛІГА.

Протягом усього поєдинку український боксер тримав лідерство, а починаючи з третього раунду почав упевнено атакувати суперника.

У сьомому раунді Усик пропустив два удари справа, але потім почав впевнено тримати бій під своїм контролем.

У восьмому раунді Усик послизнувся і судді вирішили позбавити Хука 1 очка через те, що в цей момент він завдав українцю удар.

До того ж, німецький боксер кілька разів намагався вдарити українця нижче пояса.

Олександр прокоментував такі дії на прес-конференції після поєдинку:

«Він бив мене нижче пояса, він мені все там відбив, намагався вдарити в потилицю. Однак, він у відповідь нічого не отримав, адже бокс — це вид спорту джентельменів, який зародився в Англії. Я не можу собі дозволити робити це.»

Незважаючи на це, у 10 раунді Олександр Усик провів вирішальну атаку, отримавши перемогу над Хуком. Українець відстояв свій титул WBO у важків вазі, яким, до речі, володів Хук протягом 6 років.

Таким чином, Усик продовжує боротьбу в турнірі WBSS. Його насупним супротивником стане переможець протистояння Майріс Бріедіс — Майк Перес, який визначиться 30 вересня в Ризі.