Перша олімпійська медаль України - Абраменко завоював золото
Getty

Перша олімпійська медаль України — Абраменко завоював золото

Український спортсмен Олександр Абраменко підкорив олімпійський п`єдестал і завоював перше місце у фіналі змагань з чоловічої лижної акробатики.

Олександр Абраменко приніс Україні першу медаль на Олімпійських іграх-2018. Олександр переміг у лижній акробатиці і став першим олімпійським чемпіоном з України у фрістайлі.

Під час вирішальної спроби Абраменко набрав 128.51. Так, українець залишив позаду китайця Цзя Цзуняна із результатом 128.05 і Іллю Бурова з Росії – 122.17.

Олександру 29 років і олімпіада в Пхьончхані для нього четверта. Раніше Абраменку не вдавалося завоювати місце на олімпійському п`єдесталі. Найкращий результат спортсмен показав в Сочі у 2016 році. Тоді він зайняв 6 місце. Нині Олександр повернеться додому із олімпійським золотом.

Нагадаємо, Україну на Олімпіаді-2018 представляють 33 спортсмен. Вони виступають в дев`яти видах спорту. Серед них 11 спортсменів змагаються в біатлоні, 6 спортсменів — у санному спорті, по чотири українських спортсмени — в лижних гонках і фігурному катані. Раніше ми публікували розклад виступів українців на Олімпіаді.