Післязавтра пройде бій між Олександром Усиком та Марко Хуком
facebook.com/WBSuperSeries
Олександр Усик та Марко Хук

Післязавтра пройде бій між Олександром Усиком та Марко Хуком

Бій Всесвітньої суперсерії боксу (WBSS) між українцем Олександром Усиком та боснійським німцем Марко Хуком пройде 9 вересня в Берліні. Поєдинок стане відкриттям турніру World Boxing Super Series, який збере чемпіонів за версіями усіх головних боксерських організацій (WBO, WBC, WBA та IBF).

Для Усика, діючого чемпіона світу за версією WBO, цей бій стане тринадцятим на професійному рингу. В усіх свої попередніх поєдинках він перемагав супротивників, в переважній більшості випадків — нокаутом або технічним нокаутом. Марко Хук — екс-чемпіон світу за версіями WBO та IBO, цей бій стане для нього 45-м у кар’єрі. Раніше він здобув 40 перемог, у чотирьох боях програв, один завершив з нічийним результатом.

Олександр Усик в інтерв’ю агентству Укрінформ заявив, що різниця в досвіді та віці в даному випадку не свідчить ні про що, додавши, що до свого супротивника він ставиться як повагою, як і до кожного іншого суперника. При цьому український боксер вважає, що переоцінювати сили тих, із ким він зустрічається на рингу, теж не варто.

Коментуючи сучасний стан українського боксу, він сказав, що спортсмени та тренери мають використовувати потенціал сучасних технологій, розвиватися та дивитись у майбутнє, додавши, що тренування за старими звичними схемами не приносять жодної користі.

У відповідь на питання щодо кар’єрних планів Усик зазначив, що збирається виступати на рингу до того часу, поки матиме сили та інтерес до боксу. Якщо інтерес зникне, додав український боксер, він знайде той вид діяльності, який буде його надихати та вести вперед.

Українські глядачі зможуть подивитися пряму трансляцію поєдинку Усик-Хук на телеканалі «Інтер». Трансляція розпочинається 9 вересня о 23.00 за київським часом.