Порошенко привітав українську команду на «Іграх Нескорених»
president.gov.ua

Порошенко привітав українську команду на «Іграх Нескорених»

Президент України Петро Порошенко разом із дружиною Мариною Порошенко взяв участь в урочистому відкритті «Ігор Нескорених» у Торонто, де привітав українську команду. Про це повідомляють на сайті Президента.

«Я дуже гордий бути сьогодні тут для пошановування української команди, яка вперше братиме участь в «Іграх Нескорених»! Ці солдати представляють суть незламності духу української армії. Вони хоробрі. Вони непереможні. Вони сильні. Вони покладаються один на одного. Вони готові віддати свою життя за побратимів по зброї і своїх рідних. І вони справжні бійці», — звернувся Порошенко до учасників української команди.

Президент зазначив, що українські військові розвивають співпрацю з іноземними союзниками, включаючи Канаду. Він нагадав, як в День Незалежності України представники канадського війська марширували поруч з українськими солдатами під час параду в Києві.

У вітальній промові Президент подякував Принцу Уельському Гаррі за ініціативу заснування у 2014 році міжнародних спортивних змагань у параолімпійському стилі, а також відзначив зусилля, докладені Канадою для проведення цьогорічних ігор.

Порошенко висловив впевненість, що в найближчому майбутньому «Ігри Нескорених» відбудуться у Києві, і запросив на них прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо.

Як повідомлялось раніше, для участі у змаганнях від України прибули 15 учасників основного складу збірної та 11 членів резерву.

Загалом в «Іграх Нескорених» цьогоріч змагатимуться  17 національних команд із 550 учасниками.