Спортсменам скасували заборону на участь у турнірах в Росії
facebook.com/minsportua

Спортсменам скасували заборону на участь у турнірах в Росії

Указ Міністерства спорту від 14 березня забороняє участь у турнірах в Росії. Проте новий указ від 11 квітня скасовує його дію. Таким чином, заборона для українських спортсменів на участь у спортивних змаганнях на території країни-агресора РФ припиняє свою дію.

Згідно чинного указу № 1554 від 11.04.2018 р., Міністерство спорту вже не забороняє, а просто не рекомендує їздити на змагання до Росії. Проте указ забороняє здійснювати фінансування таких заходів за кошти державного бюджету.

Збірна України зі спортивної боротьби вже заявила, що не бойкотуватиме учать у чемпіонаті Європи, який відбудеться у кінці квітня—на початку травня у Каспійську на території Російській Федерації.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Асоціації спортивної боротьби України.

«З метою участі у континентальному чемпіонаті, мінімізації ризиків, що очікують спортивну боротьбу України внаслідок неучасті у цьому заході, та у відповідності до  непохитних  принципів Олімпізму, положень Олімпійської хартії та Всесвітньої федерації боротьби UWW, враховуючи вимоги  наказу Міністерства молоді та спорту України №1554 від 11 квітня 2018 року, Асоціація спортивної боротьби України вирішила поновити заявку на участь у чемпіонаті Європи 2018 року».