Суперники збірної України на ЧС-2018 дограють перерваний зливою матч сьогодні

Вчорашня гра кваліфікації чемпіонату світу з футболу між збірними Хорватії і Косово була перервана через сильний дощ. Поєдинок групи I відбіркового етапу між збірними буде продовжений сьогодні, — повідомляє УНІАН.

«Таке рішення було прийнято сьогодні вранці на спільній зустрічі представників ФІФА, УЄФА, хорватської футбольної асоціації, федерації футболу Косова і відомств, що відповідають за організацію матчу», — йдеться у повідомленні.

Поєдинок суперників нашої збірної у кваліфікації ЧС-2018 у Загребі був припинений на 22-й хвилині через сильну зливу та незадовільний стан поля.

Матч повинен продовжитися о 14:30 за місцевим часом (15:30 за київським) з 22-ї ігрової хвилини в тих же складах обох команд, наголошується в заяві на сайті хорватської федерації футболу.

Після вчорашньої перемоги з рахунком 2:0 над збірною Туреччини у Харкові, національна команда України очолила свою групу. Проте, обігравши сьогодні збірну Косово, хорвати можуть повернути собі першу сходинку у турнірній таблиці.