Тренер української баскетбольної збірної пройшов стажування в NBA
fbu.ua

Тренер української баскетбольної збірної пройшов стажування в NBA

Головний тренер національної чоловічої збірної України з баскетболу Євген Мурзін протягом тижня проходив стажування у тренувальному таборі клубу NBA «San Antonio Spurs». Про це повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Пропозицію пройти стажування він отримав від головного тренера збірної Італії Етторе Мессіни під час чемпіонату Європи. Мурзін розповів, що провів час у Сан-Антоніо в компанії інших тренерів, зокрема тренера збірної Канади, відвідував тренування та багато спілкувався на баскетбольні теми. Він додав, що подібні стажування проводяться у багатьох клубах NBA.

Мурзін зазначив, що протягом тижня він вів конспекти та встиг обговорити з колегами багато питань. Він наголосив, що на чемпіонаті Європи можна було побачити тренерів, які мають досвід роботи в NBA, та зауважив, що їхня робота є дуже професійною.

«Тепер цю інформацію треба спробувати прив’язати до наших умов, реалій. Це дійсно була дуже цікава поїздка і я щиро вдячний Федерації Баскетболу України, що мене так оперативно, після чемпіонату Європи, відправили до США», — підсумував тренер української збірної.

Він також висловив сподівання, що продовжить їздити на стажування до інших країн. Мурзін зазначив, що Етторе Мессіна, пропонував йому поїхати ще до європейських провідних команд, таких як Ференбахче, Панатінаїкос і Олімпіакос.