У Києві поліція посилить охорону через матч "Динамо" - "Скендербеу"
Olympic NSC / Facebook
Стадіон НСК «Олімпійський»

У Києві поліція посилить охорону через матч «Динамо» — «Скендербеу»

У четвер, 14 вересня київське «Динамо» стартує в груповому етапі Ліги Європи матчем проти бронзового призера чемпіонату Албанії «Скендербеу». Гра почнеться о 20:00 на стадіоні НСК «Олімпійський». Охорону громадського порядку забезпечуватимуть працівники поліції та військовослужбовці Національної гвардії України.

Як повідомляє прес-служба Нацполіції, під час проведення матчу правоохоронці посилять заходи безпеки біля спортивного комплексу, зупинках громадського транспорту та у метрополітені. Правоохоронці закликають уболівальників, жителів та гостей столиці не порушувати закон і дотримуватися встановлених правил поведінки.

Крім того, Київський метрополітен повідомив про зміну графіку роботи деяких станцій у зв’язку з проведенням матчу. Так, перед початком матчу, з 19:00 до 20:00 буде закрито на вхід та вихід станцію «Олімпійська», «Палац спорту» буде закрито на вихід, станцію «Площа Льва Толстого» — на вхід. У цей час поїзди слідуватимуть повз станцію «Олімпійська» без зупинки. Після закінчення футбольного матчу можливе обмеження на вхід пасажирів на станціях «Олімпійська», «Палац спорту» та «Площа Льва Толстого».