У неділю в центрі столиці відбудеться жіночий пробіг
Женский забег "Run Like A Girl"/Facebook

У неділю в центрі столиці відбудеться жіночий пробіг

Як повідомляє КМДА, 17 вересня у зв’язку з проведенням легкоатлетичного пробігу «Біжи як дівчина» обмежать транспортний рух. 

Обмеження діятимуть за маршрутом: Контрактова площа – вул. Петра Сагайдачного (розворот на перехресті вулиць Петра Сагайдачного та Ігорівської) – вул. Петра Сагайдачного – вул. Костянтинівська – пл. Контрактова.

Метою пробігу є популяризація бігових масових заходів для жінок, стимулювання жіночої аудиторії до бігу і досягнення особистих і спортивних цілей, а також пропаганда здорового способу життя та розвиток масового виду спорту, зазначається на сайті події.

Програмою заходу передбачені дитячі забіги (на 100 метрів – діти до 7 років, на 500 метрів – діти 8-15 років), забіг для мам із дитячими візками (100 метрів) і загальні забіги (на 3 та 6 кілометрів).

Повідомляється, що змінять роботу автобуси маршруту № 62 у звязку зі спортивно-масового заходу. Детальніше схеми руху автобусного маршруту на зміненій ділянці можно переглянути на сайті Київської міської державної адміністраціі.   

Під час проведення заходу буде забезпечено охорону громадського порядку та чергування бригад швидкої медичної допомоги.

Нагадаємо, що на час підготовки та проведення Всеукраїнського свята подяки із 21:00 15 вересня до 06:00 18 вересня заборонять рух транспорту на вул. Хрещатик, на відрізку від вул. Богдана Хмельницького до вул. Михайлівської.