Україна-Косово: Шевченко задоволений перемогою української збірної
facebook.com/UaNationalFootball

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко залишився задоволеним грою у матчі відбору на ЧС-2018. Про це повідомляє 112.ua з посиланням на УЄФА.

«Важкий матч, погодні умови були жахливі. Косово віддало всі останні сили, які у них були. Старалися, боролися, дуже грамотно зіграли. Ми не змінюємо особливо наш план на гру. Гармаш багато рухався в першому таймі, вирішили в перерві висунути його вперед, Ярмоленко під нього і Марлоса на фланг. І при першому голі Денис зіграв чудово, нехай там і автогол, і Ярмоленко забив – значить вони в цій позиції зіграли якісно. Марлос дебютував в одній з найскладніших ігор і увійшов добре, з м’ячем працював ідеально. Ми знаємо, де ми можемо його використовувати, він підсилить нашу команду, головне – поступово вводити до складу», — зазначив Шевченко.

Тренер підкреслив, що через дощ було складно навіть пристосуватися, але українські футболісти зіграли дуже добре.

«Я боявся, що могли перенести гру. Не хотілося залишатися тут, адже була б втрата багатьох годин на відновлення. Нам потрібно обіграти Хорватію, нам немає різниці, що вони зіграли внічию з фінами. Для нас це буде черговий фінал», – зізнався Шевченко.

Нагадаємо, Україна вчора, 6 жовтня, обіграла Косово з рахунком 2-0. А вже в понеділок, 9 жовтня, наша збірна зіграє у Києві з Хорватією.