Україна виборола два "золота" на Кубку Європи з дзюдо
facebook.com/UkraineJudoFederation

Україна виборола два «золота» на Кубку Європи з дзюдо

Збірна України з дзюдо привезла з Кубку Європи, який пройшов у Братиславі, дві золотих медалі. Про це повідомила на офіційній сторінці у Фейсбуку Федерація дзюдо України.

Золоті нагороди для української збірної здобули Ельдар Пангані (вагова категорія до 81 кг) та Марія Скора (категорія до 57 кг). Маючи два «золота», Україна опинилася на третьому місці медального заліку, вперед вийшли тільки збірні Словенії та Нідерландів. У чоловічій частині змагань українська команда виявилася другою.

Інші українські дзюдоїсти також повернулися додому з нагородами. Срібну медаль здобув Федір Панько (категорія більше 100 кг), бронзу в категорії до 100 кг виборов Данило Гуцол. Богдан Зусько посів п’яте місце у категорії до 81 кг.