Україна завоювала перше "золото" на "Іграх нескорених" у Торонто
facebook.com/zema.vdv

Україна завоювала перше «золото» на «Іграх нескорених» у Торонто

Українська збірна завоювала першу золоту медаль на «Іграх нескорених» (Invictus Games), що проходять у Канаді.

«Перше золото! Олег Зімніков здобув перемогу з бігу на 1500 метрів. Перед початком Ігор, Олег сказав, що він впевнений, що Україна має всі шанси на перемогу на #InvictusGames. Так і є. Сподіваємось, що далі буде ще цікавіше!», — йдеться у повідомленні на офіційній сторінці у Facebook.

У легкоатлетичних змаганнях 29-річний офіцер Міністерства оборони Олег Зімніков показав 1-й результат у перегонах на 1500 метрів (4 хв 33 с).

На что это похоже?.. Да-Да… Это ЗОЛОТО! Решающая секунда! Момент, от которого просто сносит крышу)))) Зима, ты — ЗОЛОТКО!!!!!! Олег Зимников Invictus Games Toronto 2017 Invictus Games: Team Ukraine

Опубликовано Милой Ковриженко 25 сентября 2017 г.

Фінішна лінія дистанції на 1500 метрів та останні секунди змагань, які принесли Олегу перемогу. Відео: Мила Ковриженко/Facebook.

Президент України привітав медалістів з перемогою:

«Перше золото нашої збірної Invictus Games: Team Ukraine на змаганнях. Вітаю Олега Зімнікова з вражаючою перемогою у бігу на 1500 метрів. Так тримати!», — написав у своєму Facebook Петро Порошенко.

Нагадаємо, що вчора 29-річний офіцер Нацполіції Сергій Торчинський здобув першу бронзову нагороду для збірної України на «Іграх нескорених» у Торонто.