Українець переміг у світових змаганнях з паркуру
Red Bull Content Pool

Український спортсмен Олександр Титаренко здобув перемогу в світових змаганнях з паркур-фрірану Red Bull Art of Motion. Про це повідомляє офіційний сайт організаторів змагань.

Титаренко подолав довгий шлях до звання кращого фріранера планети. Він брав участь у турнірі з самого початку, пройшов кваліфікаційні змагання, завоював право виходу у фінал, і, зрештою, став кращим атлетом змагань. Варто зазначити, що судді не оцінювали суто технічні аспекти, такі як висота стрибків. В першу чергу для перемоги потрібно було продемострувати унікальний стиль та оригінальність рухів. Крім чемпіонського титулу, український атлет здобув також перемогу в номінації «Найкращий трюк».

«Я все ще не можу повірити в це! Я приїхав сюди, сподіваючись лише пройти кваліфікацію. Зараз увесь світ вітає мене з перемогою. Це честь бути серед найкращих спортсменів світу. Я просто шокований», – так прокоментував своє досягнення український чемпіон.

За результатами змагань Олександр Титаренко отримав від суддів 415 очок. На другому місці із 386 балами в активі опинився американець Натан Ватсон, третя позиція — у грецького атлета Дімітріса Кирсанідіса, який набрав 384 очок.