Українська біатлоністка здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи
facebook.com/Федерація біатлону України

Українська біатлоністка Ірина Варвинець стала першою у спринтерських перегонах на 7,5 км у другий день чемпіонату Європи з біатлону, який проходить в італійському місті Ріднау. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Федерації біатлону України.

Варвинець вдалося випередити на 12,5 секунди француженку Хлою Шевальє, яка допустила один промах. Українка також обійшла на 15,5 секунди учасницю від Японії Фуюко Тачізакі, яка відповідно стала третьою у спринті.

Ще декілька українок разом з Іриною боролися у гонці. У результаті Надія Бєлкіна посіла 16-те місце, Яна Бондар дійшла до фінішу 23-ю, Ольга Абрамова — 27-ю, Марія Панфілова — 42-ю.

У змаганнях загалом взяли участь 125 спортсменок.

Зазначається, що програму чемпіонату Європи 27-го січня продовжать чоловіча та жіноча гонки переслідування.

28 січня має пройти змішана естафета та одиночна змішана естафета.

Ірина Варвинець — триразова призерка чемпіонатів світу серед юніорів, чемпіонка Європи серед юніорів, чемпіонка та призерка чемпіонатів Європи.

Також вона є дворазовою призеркою зимової Універсіади, учасницею та призеркою етапів Кубка світу з біатлону.