Українська легкоатлетка встановила рекорд на міжнародному турнірі в Чехії
uaf.org.ua

Українська легкоатлетка встановила рекорд на міжнародному турнірі в Чехії

Українська стрибунка у висоту Ірина Геращенко перемогла на міжнародних змаганнях з легкоатлетики, які проходять у чеському місті Острава. Геращенко подолала новий рекорд турніру — висоту 1,93 м. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

За перемогу в жіночих змаганнях зі стрибків у висоту боролися відразу три українки — Ірина Геращенко, Катерина Табашник та Ярослава Магучіх.

Основними їхніми суперницями були Лаверн Спенсер із Сент-Люсії (острів і країна на сході Карибського моря) та представниця Чехії Міхаела Груба.

Найкращий результат показали одразу Ірина Геращенко та чеська стрибунка, однак за підрахунком кількості спроб перемогу присудили українці.

Катерина Табашник посіла третє місце, подолавши позначку 1,91 м. Ярослава Магучіх з результатом 1,80 м стала п’ятою.

Ірина Геращенко дебютувала на міжнародних світових змаганнях у 2011 році. Тоді на юнацькому чемпіонаті світу вона завоювала друге місце з результатом 1,87 м.

У 2013 році на чемпіонаті України Геращенко була другою з результатом 1,92 м. На Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро українська легкоатлетка зайняла 10 місце.