Українська паралімпійська збірна в перший день ігор виборола 5 медалей
tsn.ua

У змаганнях з біатлону українці «взяли» три бронзові медалі, срібло та золото. Так пройшов для української збірної перший день Паралімпійських ігор-2018 у Пхьончхані.

За інформацією на офіційному сайті змагань, українська паралімпійська збірна показала хороший результат в перший день ігор. На рахунку українців 5 медалей, серед яких і золото.
Золоту медаль виборов Віталій Лук’яненко у чоловічих спринтерських перегонах для спортсменів з порушенням зору. Третє місце посів ще один українець — Анатолій Ковалевський.
В жіночій спринтерській гонці на 6 км українка Людмила Ляшенко завоювала бронзу. А в аналогічній гонці у спортсменок з порушеннями зору Оксана Шикова виборола срібло. В чоловічій спринтерскій гонці на 7,5 км Ігор Рептюх зайняв третю позицію.
Так, наразі збірна України знаходиться на 4-му місці у загальнокомандному заліку.