Українські легкоатлетки повертаються додому з медалями

Як повідомляє «Зеркало недели», Українські легкоатлетки за стрибками у висоту Юлія Левченко та Катерина Табашник завоювали «золото» і «срібло» на турнірі Memorial Edo Benedetti в італійському Роверето.

Перемогу здобула Катерина Табашник. Повернувшись після травми, вона з другої спроби подолала 1,95 м, встановивши свій особистий рекорд. Нагадаємо, що всі попередні висоти Табашник долала з першої спроби.

Юлія Левченко  у Роверето вона була другою, подолавши 1,93 м. Попереду у срібної медалістки фінал «Діамантової ліги» у Брюсселі, який відбудеться 1 вересня. Зазначимо, що на чемпіонаті світу в Лондоні Левченко стала єдиною українкою, котрій вдалося зійти на п’єдестал пошани. Легкоатлетка у висоту взяла «срібло», двічі побивши особистий рекорд.