Українські воїни здобули 10 медалей на Марафоні Морської піхоти США
facebook.com/petroporoshenko

Українські воїни здобули 10 медалей на Марафоні Морської піхоти США

Українські поранені воїни вибороли 10 медалей на Марафоні Морської піхоти США. Про це написав Президент України на своїй сторінці у Facebook.

«Вітаю наших воїнів з чудовим результатом на Марафоні Морської піхоти США. Українська команда здобула десять медалей: п’ять на 10 км забігу, чотири медалі на 42 км і одну на ручному велосипеді. Неймовірно! Пишаємося вами!», — розповів Петро Порошенко.

Надзвичайний і Повноважний Посол України у США Валерій Чалий підкреслив, що даний Марафон  — це не тільки підтримка українських ветеранів, але й можливість обмінятися думками з представниками найвищого командування Американських збройних сил.

«Коменданту Корпусу морської піхоти США (налічує більше 200000) — чотирьохзірковому генералу, ветерану Афганістану та Іраку Роберту Неллеру є що порадити командувачам ЗС України і Грузії. Віктор Муженко також має чим поділитися з американськими партнерами. Відбулася дуже цікава і корисна розмова. Маємо підтримку і взаємне зацікавлення у поглибленні взаємодії», — зазначив Чалий у своєму Facebook.