Українці "атакували" флешмобом сторінку ФІФА через цькування хорватів за гасло «Слава Україні!»
prosport.tsn.ua

Українці «атакували» флешмобом сторінку ФІФА через цькування хорватів за гасло «Слава Україні!»

Українці влаштували масштабний флешмоб на сторінці ФІФА через цькування хорватських футболістів за гасло «Слава Україні!» у відеозверненні.

Після матчу чвертьфіналу, у якому Хорватія перемогла з рахунком 4:3, колишні футболісти київського «Динамо» хорвати Огнєн Вукоєвич та Домагой Віда записали відео. На ньому Віда вигукує «Слава Україні!», а Вукоєвич каже: «Ця перемога — за «Динамо» та за Україну!».

У ФІФА розцінили такі заяви як політичні та винесли попередження гравцю національної збірної Хорватії Домагою Віді, Огнєн Вукоєвич був звільнений з посади помічника тренера збірної Хорватії та відрахувала зі складу делегації на ЧС-2018.

Користувачі Facebook «атакували» сторінку ФІФА після цькування футболістів. Тисячі користувачів почали писати на сторінці повідомлення у підтримку хорватських футболістів. Більшість повідомлень — «Слава Україні!» на різних мовах. 

Також користувачі обвалили рейтинг сторінки ФІФА, ставлячи одну «зірочку» за п’ятибальною шкалою у відгуках на сторінці ФІФА.

На момент публікації сторінка організації отримала 297 тисяч відгуків, з яких 156 тисяч — одна «зірочка». Загальний рейтинг складає 1,1 «зірочки».

В соцмережі жартують: «Хто готовий прийти опівночі на сторінку ФІФА? Беріть каву, чай, ковдри», «Схоже, українці встановили перші намети на сторінці ФІФА», натякаючи на часи Майдану.

Оновлено:

Після шквалу негативних оцінок на сторінці Міжнародної федерації футболу у Facebook організація закрила можливість залишати відгук.