Євробаскет-2017: Україна перемагає Ізраїль і виходить в наступне коло змагань
facebook.com/UkraineBasketball

Євробаскет-2017: Україна перемагає Ізраїль і виходить в наступне коло змагань

Подопічні Євгена Мурзіна нарешті дійсно порадували вболівальників і здобули перемогу у вирішальному матчі групи «В» проти збірної Ізраїлю.

Вже після першої чверті гравці нашої команди пішли на перерву з перевагою в три очки (16:19), а на велику перерву відправились, збільшивши гандикап іще на 15 пунктів (12:27). Так само лідуючи у третій чверті (11:25), українці трохи розслабились наприкінці матчу (25:17). Проте результат матчу свідчить про більш ніж впевнену перемогу.

Як зазначив головний тренер збірної України Євген Мурзін на післяматчевій конференції: «Може здатися, що ми здобули легку перемогу, але я так не вважаю. Психологічно непросто налаштовуватися на такі матчі. Нам це вдалося. Я пишаюся своєю командою і вболівальниками, які відчайдушно підтримували нас.».

Найбільшу кількість очок у цій грі здобули для своєї команди В’ячеслав Кравцов и Руслан Отверченко.

«Ми мали божевільну мотивацію на цей матч. Можливо, Ізраїль не був так налаштований, тому що заздалегідь вилетів з турніру. Вітаю тренера і команду. Ми дивилися останні 40 секунд в матчі Грузія — Італія. Це було дуже напружено. Якби Грузія виграла, ми б втратили всі шанси на перемогу. Після того, як Грузія програла ми отримали впевненість і додатковий заряд мотивації на гру «, — прокоментував гру Отверченко.