Збірна України програла Хорватії та втратила шанс потрапити на ЧС-2018
ffu.org.ua

Вчора, 9 жовтня, на НСК «Олімпійський» в Києві пройшов вирішальний матч відбору на чемпіонат світу 2018 року. Українська збірна зазнала поразки, поступившись хорватам з рахунком 0:2. Програш позбавив команду шансів поїхати на ЧС-2018.

У першому таймі хорвати показали активну гру з перших хвилин. Українські футболісти кілька разів атакували ворота хорватської збірної. Однак у першій частині матчу жодна із команд так і не відкрила рахунок.

У другому таймі хорватський нападник  Андрій Крамарич забив гол в українські ворота (на 62-й хвилині). Після пропущеного гола тренер української збірної Андрій Шевченко провів дві заміни. На 70-й хвилині український голкіпер Андрій Пятов пропустив другий гол від Крамарича.

Таким чином, збірна України закінчила відбір до ЧС-2018, посівши третє місці в групі та заробивши 17 очок.

«Ми грали з хорошою командою, з сильними виконавцями у складі. Збірна Хорватії за підбором виконавців та якістю гри мала б займати перше місце у групі. У нас був шанс. Але суперник вистояв, коли йому було важко – маю на увазі перший тайм, у якому ми комбінували і створювали моменти, а потім реалізував дві нагоди для взяття воріт», — прокоментував результати гри головний тренер української збірної Андрій Шевченко на прес-конференції після матчу з Хорватією.

Перемога принесла хорватам друге місце у групі I. На першому місці — збірна Ісландії, яка 9 жовтня перемогла команду Косово із рахунком 2:0.