22 жовтня у Києві відбудеться перший екологічний забіг в Ботанічному саду ім. Гришка
Pauleon Tan/Flickr

22 жовтня у Києві відбудеться перший екологічний забіг в Ботанічному саду ім. Гришка

Громадська організація «Україна без сміття» 22 жовтня організовує перший екологічний забіг у Ботанічному саду ім. Гришка. Про це повідомляє УНІАН.

Зазначається, що всі кошти, зібрані під час забігу, підуть на відкриття громадських станцій сортування сміття No Waste Recycling Station, щоб забезпечити людей, які свідомо піклуються про свої відходи, сучасними і доступними рішеннями для сортування.

«Сортування сміття та безкоштовний прийом небезпечних відходів у населення – це перший крок до змін, який захистить довкілля від отруєння, а наше здоров’я — від небезпеки. Цією подією ми хочемо прискорити зміни, довести стейкхолдерам бажання тисяч людей зробити їх реальністю», — йдеться в повідомленні.

На офіційному сайті події зазначається, що NoWaste Kyiv Race 2017 – це особливий забіг, який надасть українцям можливість удосконалити свої фізичні можливості та суттєво вплинути на запровадження сталої моделі поводження з відходами в Україні –  роздільного збору сміття.

Повні дистанції для дорослих становлять 5 км і 10км. Дитячий забіг для дітей до 5 років буде 100 метрів, для дітей до 10 років – 500 метрів.

Організатори повідомляють, що для переможців підготували особливі медалі з переробленого пластику.

facebook.com/NowasteUkraine