9 із 10 переможців Міжнародного логіко-математичного чемпіонату - українські школярі
Filipe Fortes / Flickr

9 із 10 переможців Міжнародного логіко-математичного чемпіонату — українські школярі

Школярі з України підкорили 31 Міжнародний чемпіонат з розв’язування логічних математичних задач, який проходив у Франції. У першій десятці переможців опинилось одразу 9 українських учнів. Про це повідомляє 24 канал.

До першої десятки чемпіонату потрапили дев’ять харків’ян. Загалом Україну на математичному конкурсі представляв 21 учень.

Переможцем суперфіналу став Кирило Гонтар – наймолодший цьогорічний призер чемпіонату з розв’язування математичних логічних задач. Він єдиний виконав останнє, найскладніше завдання на логіку.

«Коли ти в збірній – то відчуваєш себе, як представник, що ти не один, хоча і змагаєшся сам за себе. Але відчуваєш, що за тебе вболіваються» – ділиться враженнями срібний призер Володимир Чуб.

Пошуком та підготовкою розумників до майбутніх олімпіад займається викладач гуртка «Фізматик» – Олександ Крижановський. Гурток працює на базі Харківського національного університету радіоелектроніки.

Всього у суперфіналі чемпіонату цього року змагалися 285 учнів, студентів та викладачів з Франції, Швейцарії, Тунісу, Канади, Бельгії, Італії, Польщі, Росії та Нігеру.