Частина відділень Укрпошти працюватиме довше
Укрпошта / Fecebook

Частина відділень Укрпошти працюватиме довше

67% міських відділень Укрпошти подовжать графік роботи. З-поміж 2440 відділень компанії понад 1600 працюватимуть за подовженим графіком роботи.

Про це повідомляють на сайті компанії.

«Гнучкі графіки роботи мережі відділень Укрпошти за подовженим робочим днем у період активного бізнес-навантаження – це вимога часу. Запроваджуючи гнучкі графіки роботи мережі міських відділень, ми опиралися виключно на потреби наших клієнтів та вимоги ринку, адже тільки таким чином ми зможемо забезпечити максимальну доступність клієнтів до об’єктів поштового зв’язку, а також у повній мірі та максимально якісно задовольнити зростаючий попит на послуги Укрпошти», – зазначила директорка розвитку мережі Валентина Дудко.

Директорка додала, що таке рішення відкриє додаткові можливості для корпоративних клієнтів, оскільки забезпечить споживачам поштових відправлень.

«Наша мета – стати ближчими до наших клієнтів, оскільки задоволеність споживачів – головна умова формування їхньої лояльності та збільшення конкурентоспроможності підприємства в цілому», – підкреслює вона.

Із 2 жовтня 2017 р. по 9 січня 2018 р. до подовжених графіків роботи та працюватимуть без закриття на обідню перерву долучаться ще понад 500 об’єктів поштового зв’язку Укрпошти. Решта відділень Укрпошти працюватиме у звичному режимі.

За новим графіком роботи обслуговуватимуть клієнтів:

12  відділень у м. Києві та обласних центрах – цілодобово;

115 міських відділень по території України у будні  – до 21:00;

412  міських відділень по території України у будні – до 20:00.

У цих відділеннях з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 09:00 та після 18:00 до завершення робочого дня працюватимуть мінімум 2 операційних вікна, які надаватимуть увесь спектр послуг клієнтам.

Перелік відділень Укрпошти, які з 2 жовтня почнуть працювати за подовженим графіком роботи, буде опубліковано додатково на сайті компанії.