Через затримку потяга «Укрзалізниця» компенсувала 50 000 гривень
ПАТ "Укрзалізниця" / Fecebook

Через затримку потяга «Укрзалізниця» компенсувала 50 000 гривень

На сьогодні «Укрзалізниця» виплатила компенсації загальним розміром 50 000 гривень громадянам, які стали заручниками ситуації з проривом через український кордон екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі. Про це інформує УНН, посилаючись на виступ в.о. глави ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов на брифінгу.

«Уже звернулися за компенсацією за квитки і пов’язані з цим втрати, на сьогодні ми отримали такі заявки і повністю компенсували все, що було до «Укрзалізниці», приблизно на суму 50 000 гривень», — зазначив Євген Кравцов.

За його словами, це сума, яку «Укрзалізниця» вважає за можливе виплатити в якості компенсації, щоб не нести репутаційні втрати.

“Пасажири стали заручниками ситуації. Ми робили заяви, що готові компенсувати збитки, попри те, що ситуація виникла не через УЗ. Але репутація є дорожчою”, – заявив Євген Кравцов.

Голова компанії зазначив, що під час ситуації на кордоні були грубо порушені вимоги українського законодавства та процедура перевезення пасажирів. Це трапилося через пасажира, який не надав потрібних для посадки документів.

«Ми як компанія-перевізник не мали ніякого права для того, щоб відправити поїзд, оскільки в цьому випадку були порушені процедури проходження поїзда через кордон», — додав Євген Кравцов.

Як повідомляли ЗМІ, 10 вересня відправлення потяга «Перемишль-Київ» затримали майже на чотири години у зв’язву із заявою про те, що у вагоні поїзда перебував чоловік без дозволу в’їзду в Україну.