Дипломи про духовну освіту здобудуть державне визнання

Сьогодні, 12 вересня, у Міністерстві освіти і науки України відбулося чергове засідання Комісії з державного визнання дипломів про вищу духовну освіту. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

У роботі комісії взяв участь голова Учбового комітету Української Православної Церкви архієпископ Климент, йдеться у повідомленні. Члени комісії розглянули прохання про визнання дипломів вищих духовних начальних закладів. Зокрема, йшлося про дипломи Київської духовної академії та семінарії й училищ УПЦ.

Як повідомляють в Інформаційно-просвітницькому відділі УПЦ, за результатами роботи комісії Міністерство освіти і науки має задовольнити прохання про визнання дипломів про духовну освіту. Очікується, що всі, хто закінчив навчання у духовних ВНЗ до 2014 року (включно), отримають довідку державного зразка про те, що вони здобули базову або повну вищу освіту.

З переліком документів, необхідних для визнання диплому, можна ознайомитися на сайті Учбового комітету Української Православної Церкви.