Доброволець підпалив себе під Міністерством оборони
Скіраншот з відео

Доброволець підпалив себе під Міністерством оборони

У Києві під будівлею Міністерства оборони, де добровольці вимагають визнати їх рівноправними учасниками бойових дій, екс-військовий Сергій Ульянов підпалив себе на знак протесту.

Очевидці повалили чоловіка на землю й погасили полум’я. Як повідомляють в Департаменті охорони здоров’я КМДА, Ульянов не отримав опіків і не потребує госпіталізації.

Таким кроком боєць хотів привернути увагу до своєї ситуації, а також інших військовослужбовців. Перед своєю акцією він розповів, що був звільнений з армії і безуспішно добивався відновлення, з ним не розрахувались та не видали потрібних документів.

«Я залишився у повітрі, навіть не можу стати на військовий облік. Просто не можу далі жити і нормально працювати та розвиватися. Мого бойового побратима взагалі звільнили без його відома, він також не отримав жодних документів», – розповів Ульянов.

За даними ZIK, Сергій Ульянов уже два роки через суд домагається визнання рівних із учасниками бойових дій прав добровольців.

Голова організації ТО «Каховський плацдарм» Сергій Цигіпа написав у Facebook, що колишній боєць 73-го МЦСпП Сил спецоперацій Сергій Ульянов свідомо вибрав саме такий шлях «боротьби з військовим бюрократизмом».

Відео: ZIK