Гройсман взяв участь у форумі #Єдинийголос, присвяченому урядовим комунікаціям
скріншот відео

Гройсман взяв участь у форумі #Єдинийголос, присвяченому урядовим комунікаціям

Сьгодні, 6 жовтня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман взяв участь у Другому Всеукраїнському Форумі фахівців у сфері урядових комунікацій #Єдинийголос. Про це повідомляє Урядовий портал.

Виступаючи на заході, глава Уряду зазначив, що відкритість і діалог суспільства та влади за посередництва комунікаційних платформ та фахівців є запорукою успіху всіх перетворень, які проходять зараз в Україні. Гройсман підкреслив, що комунікації в сучасному світі є надзвичайно важливою річчю, а правильне, контекстне та професійне донесення інформації є половиною успіху будь-якого починання.

«Ми говоримо сьогодні про капітальний ремонт країни, про сильну Україну. Ми ухвалюємо рішення. Але робимо це не в закритих кабінетах. Ми маємо  доносити до людей суть, мету та очікувані результати будь-якої ініціативи. Ідея сильної України має об’єднувати всіх нас. Це складова проведення реформ», — наголосив Прем’єр-міністр.

Він також підкреслив, що необхідним є зворотний зв’язок. Відсутність двостороннього діалогу між представниками влади та громадянським суспільством Гройсман назвав шляхом у прірву. Він зауважив, що зараз Кабмін відкритий до багатьох суспільних ініціатив, навівши в якості прикладу одну з них — «Разом проти корупції».

«Ми маємо запалювати іскорки в очах тих, хто хоче змін і може їх впроваджувати. Рухаємося далі – через відкритість і діалог», — зазначив Володимир Гройсман.

Як повідомляв раніше на своїй сторінці у Facebook прес-секретар глави Уряду Дмитро Столярчук, в якості спікерів Форуму було запрошено 25 кращих фахівців з цифрових комунікацій, брендінгу, медіа та побудови комунікаційних систем з країн Європейського Союзу, Великобританії та України.

Форум було заплановано як майданчик, де експерти зможуть безпосередньо поспілкуватися з керівниками загальноукраїнських каналів, міністрами, державними секретарями, іншими представниками державних структур, так чи інакше дотичних до проблеми комунікацій. Перший день заходу присвячений обговоренню значення ефективних комунікацій для розвитку країни та успішного здійснення необхідних трансформацій. Другий день відведено під тренінги та воркшопи для швидкого ознайомлення учасників з українським та закордонним досвідом комунікацій.