Кияни здали на утилізацію понад 10 тисяч ялинок: роботу пуктів прийому продовжено
facebook.com/zelenbud/

Кияни здали на утилізацію понад 10 тисяч ялинок: роботу пуктів прийому продовжено

«Київзеленбуді» продовжив роботу пунктів прийому новорічних ялинок до 9 лютого. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу підприємства.

«Комунальне об’єднання «Київзеленбуд» прийняло на утилізацію вже понад 10 тисяч ялинок. Зважаючи на активність киян, роботу пунктів збору ялинок продовжено до 9 лютого», – йдеться у повідомленні.

Найбільше ялинок здали у Дарницькому районі столиці – майже 3 тисячі.

«Закликаємо киян не викидати ялинку на смітник, а знайти час і привезти своє новорічне дерево на утилізацію в один із пунктів прийому, що розташовані в кожному районі. Аби всі встигли проявити свою екологічну свідомість, продовжуємо термін роботи пунктів до 9 лютого», — зазначив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михаил Наконечный .

Як він зауважив, усі новорічні дерева, які принесуть жителі столиці,будуть перероблені у спеціальному тріскоподрібнювачу на щепу, яку навесні використають для збереження водного балансу в лунках хвойних і вічнозелених дерев.

Нагадаємо, у Києві працюють 10 пунктів прийому новорічних ялинок. Адреси пунктів можна знайти за посиланням.

Окрім того, ялинки з дому або непродані дерева, які залишили на вулиці, можна здати у зоопарк «Межигір’я». Там їх згодують тваринам – оленям, антилопам, козам.