Кличко відкрив дитсадок на Троєщині
kiev.klichko.org

Кличко відкрив дитсадок на Троєщині

Мер столиці взяв участь у відкритті комунального дошкільного закладу №362 «Милославичі» на Троєщині. Новий дитсадок зможе розмістити 300 вихованців. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Кличка.

«Ми купили цей садочок у забудовника мікрорайону, і тепер садок – комунальний, і діти потраплятимуть сюди за електронною чергою та виховуватимуться тут безкоштовно», — сказав мер Києва під час відкриття дитсадка.

Новий дитсадок облаштований необхідним обладнанням та забезпечений вихователями і технічним персоналом. Заклад повністю готовий до приймання дошкільнят.

«Я дуже радий, що в одному з найбільших районів столиці – Троєщині – відкривається новий сучасний дитсадок, до якого батьки із задоволенням віддаватимуть своїх дітей на виховання та навчання. А діти з радістю проводитимуть тут час», — сказав міський голова.

За даними департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту, на будівництво дитсадка було витрачено 71,5 млн гривень.

Крім того, 2,8 млн гривень виділила районна адміністрація з місцевого бюджету. Ці кошти пішли на придбання сучасного обладнання спортзали, кімнати психоемоційного розвантаження, ігротеки, приміщень харчоблоку, пральні та груп. Ще близько 2 млн гривень на обладнання виділив забудовник.

kiev.klichko.org