Масове отруєння школярів у Черкасах: госпіталізовано 50 дітей та 2 дорослих
УНІАН

Масове отруєння школярів у Черкасах: госпіталізовано 50 дітей та 2 дорослих

У Черкасах в загальноосвітній школі №8 під час лінійки учні стали масово втрачати свідомість. Через отруєння було госпіталізовано 50 дітей та 2 дорослих. 11 дітей знаходяться у реанімації, загрози життю немає.

У всіх постраждалих спостерігається інгаляційна токсична реакція, про це написала у Facebook в. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

Школярі масово почали непритомніти прямо під час лінійки. Серед симптомів: нудота, головокружіння, головний біль. Госпіталізували з ознаками отруєння 50 учнів школи №8 та двох вчителів. 11 дітей перебуває в реанімації в стані середньої тяжкості, решта – в задовільному та легкому стані.

Встановлено, що отруєння відбулося локально на території, де проходила лінійка, постраждалих за межами школи немає.

Як повідомляє УНІАН, на території школи проведені заміри повітря на вміст небезпечних хімічних речовин. Та жодних перевищень не виявлено.

Також взято проби води із системи централізованого водопостачання школи та бутильованої питної води для дослідження на вміст небезпечних речовин.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України.

Постраждалих дітей в лікарні вже відвідали Уляна Супрун та Володимир Гройсман.