Міноборони обладнає всі військові арсенали системами раннього виявлення
mil.gov.ua

Міноборони обладнає всі військові арсенали системами раннього виявлення

До кінця року всі арсенали Міністерства оборони обладнають засобами раннього виявлення. Про це під час брифінгу начальник озброєння ЗСУ генерал-майор Микола Шевцов, повідомляють у прес-службі Міністерства оборони.

За його словами, вже найближчим часом розпочнуть монтувати вежу на арсеналі в Калинівці. На неї встановлять систему раннього виявлення і засоби боротьби з безпілотними літальними апаратами. Підготовчі роботи на цьому складі провели ще до надзвичайної ситуації.

«Це перший арсенал, на якому ми впроваджуємо таку новітню систему і до кінця року всі арсенали будуть обладнані засобами раннього виявлення», — зазначив Шевцов.

Після вибухів на складах у Балаклії на забезпечення так званої живучості арсеналів виділили 200 млн грн, з них 25 млн грн. спрямують на склади в Калинівці. Кошти поки що не витрачено.

Генерал-майор додав, що за час незалежності України питаннями зберігання боєзапасу, розбудовою складів та арсеналів майже не займалися. Здебільшого направленість була на продаж, утилізацію.

Нагадуємо, ввечері 26 вересня у селищі Калинівка почали вибухати склади з боєприпасами. Вогонь охопив 10% площі арсеналу на складах.