МЗС рекомендує українцям утриматися від поїздок до Анголи через спалах холери
flickr.com/jbdodane

МЗС рекомендує українцям утриматися від поїздок до Анголи через спалах холери

Міністерство закордонних справ України не рекомендує відвідувати Республіку Ангола через спалах холери та збільшення кількості хворих на малярію. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу МЗС.

«У зв’язку із спалахом холери, а також значним збільшенням числа хворих на малярію на півночі Республіки Ангола, зокрема у провінції Уіже (290 км від столиці м. Луанда), МЗС України рекомендує громадянам України, які планують свої подорожі за кордон, утриматися від відвідання провінції Уіже до нормалізації епідеміологічної ситуації», — йдеться в повідомленні.

У прес-центрі додали, що тим співвітчизникам, які наразі перебувають в Анголі, рекомендовано виявляти особливу обачність і дотримуватися рекомендацій місцевих органів влади, медичних та інших компетентних служб.

«З кінця грудня 2017 року у провінції Уіже зафіксовано 374 випадки захворювань на холеру, з яких 9 – з летальним наслідком; з 31 грудня 2017 р. по 8 січня 2018 р. зареєстровано 350 випадків захворювань на малярію, з яких 7 – з летальним наслідком», — розповіли у МЗС.

Нагадаємо, що у разі виникнення обставин, що вимагають негайного консульського реагування, можна невідкладно звертатися до Посольства України в Республіці Ангола за номером телефону: (00244) 222-71-68, на адресу електронної пошти: emb_ao@mfa.gov.ua або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38-044-238-16-57, адреса електронної пошти: cons_or@mfa.gov.ua.