На будівництво футбольних полів направлять 270 млн грн
Marco Fieber / Flickr

На будівництво футбольних полів направлять 270 млн грн

У середу на засіданні уряд затвердив порядок направлення коштів, передбачених на будівництва футбольних полів зі штучним покриттям у різних регіонах України. У державному бюджеті з цією метою виділили 270 млн гривень, згідно зі змінами до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від 13.07.2017 р.. Повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.

Кошти державного бюджету планують направити на проекти, які передбачають спільне фінансування з місцевих бюджетів або інших джерел, дозволених законодавством. При формуванні переліку   об’єктів, які фінансуватимуться за бюджетні кошти, враховуватимуть пропозиції місцевих державних адміністрацій та виконавчих комітетів місцевих рад.

«Оскільки до кінця року залишилось обмаль часу, місцеві адміністрації мають максимально прискоритись із поданням на розгляд комісії відповідних проектів. Кошти спрямовуються на проекти, які передбачають співфінансування із місцевих бюджетів. Місцева влада має ухвалити рішення щодо виділення земельних ділянок під футбольні поля, проведення будівельних робіт, а держава співфінансуватимеоблаштування майданчиків», — зазначив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.