На Буковині СБУ зупинила переправлення нелегалів до країн ЄС
Прес-центр СБ України

На Буковині СБУ зупинила переправлення нелегалів до країн ЄС

Співробітники Служби безпеки України спільно з прикордонниками та прокуратурою припинили незаконне переправлення нелегалів до країн Євросоюзу. Про це заявили у прес-центрі Служби безпеки України.

Місцевий приватний підприємець, засновник «консультаційного Центру з надання візових послуг» спільно з ще двома партнерами організував механізм, з допомогою якого українці та іноземці отримували паспорти країн ЄС. Правоохоронці викрили незаконну схему. Ділки самостійно виготовляли підроблені документи, необхідні для отримання громадянства. Потім з цим пакетом фальшивих «папірців» зверталися в установи для офіційного оформлення документів.

За місцем проживання та роботи зловмисників оперативники спецслужби провели обшуки, в ході яких вилучили документацію, яка доводить проведення протиправних дій. У бізнесменів також вилучили незаповнені бланки свідоцтв про народження та укладання шлюбу, паспорти іноземців, які офіційно на територію нашої країни не заїжджали, внутрішні й закордонні паспорти громадян України та сертифікати про отримання іноземного громадянства.

З цього приводу відкрито кримінальне провадження за ст. 201, 332 та 358 Кримінального кодексу України. Наразі тривають слідчі дії.