На Львівщині зареєстрували спалах кору, - держадміністрація області
flickr.com/peigov

На Львівщині зареєстрували спалах кору, — держадміністрація області

Станом на понеділок, 15 січня, у Львівській області зафіксовано спалах кору. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіціний сайт ЛОДА.

Впродовж двох тижнів 2018 року зареєстровано 75 звернень з клінічними ознаками інфекційної хвороби. Зазначається, що за минулий рік було діагностовано 114 випадків захворнювань, 50 з яких припали на грудень місяць.

Як повідомили у прес-службі Львівської ОДА, вакцину проти кору європейської якості в повному обсязі отримали всі медзаклади області.

Контагіозність кору (заразливість захворювання) становить 99%, тому вакцинацію називають єдиним дієвим засобом профілактики.

«Вакцинація проти кору у 2017 році склала у Львівській області 75%. На даний момент проводиться вакцинація дітей віком 1 рік і 6 років, а також дітей, які з певних причин не були щеплені своєчасно», — зауважила директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак.

Нагадаємо, в Одеській області вирішили продовжити канікули до 20 січня у районах з високим рівнем захворюваності на кір. А в київських школах дітей без щеплення від кору не допускатимуть до занять з метою запобігання епідемії.