На Prometheus з'явилися курси підготовки до ЗНО
flickr.com/kalleboo

На Prometheus з’явилися курси підготовки до ЗНО

Міністерство освіти і науки України спільно з платформою масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запустили цикл безкоштовних курсів з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомляє прес-служба МОН. 

Бажаючі зможуть підготуватися до ЗНО з математики, української мови і літератури, а також історії України. Як зазначають у Міністерстві, курси мають допомогти учням закріпити вивчене у школі, здобути нові знання в цікавій та доступній формі та потренуватися перед проходженням ЗНО.

«Під час підготовки цих курсів ми, передусім, орієнтувалися на тих, хто з об’єктивних причин не має доступу до якісної освіти, а значить отримує менше можливостей підготуватись до складання ЗНО. Йдеться про дітей з окупованих та непідконтрольних територій, школярів, що навчаються на екстернаті, а також учнів із сільської місцевості. Однак, без сумніву, вони будуть корисними і цікавими для всіх, хто займається підготовкою до тестування», – зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Зазначається також, що курси можуть допомогти також учням 7-10 класів з опануванням шкільної програми з української мови та літератури, історії України та математики й батькам, які бажають освіжити власні знання. Викладачі можуть використовувати їх, аби вносити різноманіття в заняття.

Зміст усіх курсів відповідає державній програмі зовнішнього незалежного оцінювання. Вони містять необхідні матеріали та доступні для всіх незалежно від соціального статусу, фінансових можливостей, місця перебування, зазначають у МОН. В першу чергу курси орієнтовано на учнів і випускників, які проживають на тимчасово окупованій території Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей та мають труднощі з самостійною підготовкою до ЗНО.