На Рівненщині з'явився реабілітаційний центр для бійців АТО
facebook.com/ulanasuprun

На Рівненщині з’явився реабілітаційний центр для бійців АТО

У Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни відкрили реабілітаційний центр. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Facebook-сторінку в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

«Нарешті центр запрацював. Його відкрили у Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни, що розташований у Клевані. Сьогодні були на відкритті, спілкувалися з працівниками центру та пацієнтами. З усіх комунальних реабілітаційних центрів, що вдалося побачити в Україні, це є найкращий», — написала вона.

Лікувальний заклад прийматиме на довготривалу реабілітацію спинальних хворих. Рішення про те, який саме лікувальний прийматиме таких пацієнтів із травмами хребта, Міністерство охорони здоров’я ухвалило після консультацій із самими бійцями, волонтерами та рідними поранених.

Центр обладнаний сучасною діагностичною апаратурою, тренажерами. У ньому переобладнали терапевтичний корпус.

«Хотілося б, щоби люди, які збираються будувати або ремонтувати реабілітаційні центри, подивилися, як це працює тут: функціональні ліжка, спільний простір, де пацієнти можуть проводити час та підтримувати одне одного, поряд є котеджі для адаптації, щоб перед випискою додому пацієнти могли пристосуватися до життя в домашніх умовах без допоміжних пристроїв», — додала Супрун.

Як повідомляє «Радіо Свобода», реабілітаційний центр у Клевані розрахований на 50 місць. Там проходитимуть реабілітацію та лікуватимуться пацієнти, які потребують тривалого відновлення. Вони зможуть перебувати у центрі до півроку. Пацієнтів обслуговуватимуть 40 медиків.

https://www.facebook.com/ulanasuprun/posts/2013369968947560