На вихідних у Києві пройде фестиваль грузинської культури
facebook.com/mgzavrebiband

На вихідних у Києві пройде фестиваль грузинської культури

На цих вихідних у Ботанічному саду ім. Гришка в Києві пройде фестиваль грузинської культури. Про це повідомляє офіційна Facebook-сторінка заходу.

Організатори фестивалю, який носить назву «Велике грузинське свято» обіцяють на вихідних перетворити Ботанічний сад на місце, де зустрічаються автентична культура та актуальна сучасність Грузії.

Повідомляється, що гості фестивалю зможуть послухати лекції “Грузинського університету”, які читатимуть блогери та відомі люди. Охочі прогулятися вулицями Тбілісі й Батумі зможуть зробити це за допомогою VR-окулярів. Гості фестивалю зможуть відвідати фотовиставку та живі концерти грузинських виконавців. Загальне музичне оформлення заходу покладають на діджеїв. Також на території фестивалю планують облаштувати 5 різних зон для селфі й тематичні ігрові майданчики. 

Крім того, організатори заходу повідомляють про фуд-корт, який влаштують зусиллями 40 ресторанів. Тут можна буде скуштувати різноманітні вина й традиційні страви грузинської кухні у сучасних інтерпретаціях.

Фестиваль проходитиме на території Національного ботанічного саду ім. Гришка 30 вересня та 1 жовтня з 12:00 до 20:00.