На Закарпатті проходить чемпіонат з багатоборства кінологів

На Закарпатті проходить чемпіонат з багатоборства кінологів

Сьогодні, 27 вересня, у м. Мукачеве стартував Перший чемпіонат Національної поліції України з багатоборства кінологів. Про це повідомляє УНН.

Учасниками першого всеукраїнського чемпіонату стали 26 кращих кінологічних команд із усіх областей України, окрім Кіровоградської та Луганської.

«Протягом трьох днів службові собаки, серед яких переважно німецькі вівчарки, та їхні інструктори-кінологи змагатимуться у подоланні 200-метрової смуги перешкод, у виконанні комплексу вправ загальної та спеціальної підготовки розшукових собак, у затриманні умовного правопорушника» — йдеться у повідомленні.

Сьогодні cобаки у парі з наставниками долали 200-метрову смугу перешкод – стрибали через бар’єри різної висоти, проходили мости та перекладини, повзли під низькими поверхнями, піднімалися і спускалися сходами тощо.

Кінолог із собакою долають 200-метрову смугу перешкод під час Першого міжнародного чемпіонату Національної поліції України з багатоборства кінологів у с. Кам’яниця (Закарпатська область), 27 вересня 2017 р.

Головний суддя змагань начальник відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції Віталій Іванченко зазначив, що сьогодні разом із поліцейськими виконують завдання більше тисячі службових собак, з яких 600 розшукових, 130 спеціалізуються на пошуку вибухівки та зброї, а 100 – на пошуку наркотичних речовин. Щомісяця близько 20 команд кінологів із службовими собаками виконанують службові завдання у зоні АТО.

«У цілому, за 8 місяців 2016 року службові собаки нацполіції здійснили більше 16 тисяч 600 виїздів на місця правопорушень, за їхньою допомогою розкрито близько 6 тисяч 600 злочинів», – додав Іванченко.

Конкурсні змагання чемпіонату проходитимуть 27-29 вересня у м.Мукачеве та с.Макарьово Мукачівського району.