НАБУ повернуло до Охматдиту радіологічне обладнання, придбане 5 років тому
Комп’ютерний томограф в НДСЛ «Охматдит».

НАБУ повернуло до Охматдиту радіологічне обладнання, придбане 5 років тому

Національне антикорупційне бюро України спільно з Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою повернули дитячій лікарні «Охматдит» радіологічне обладнання для діагностики та лікування онкохворих дітей, яке було арештоване в рамках кримінального провадження. Про це повідомляє УНН за посиланням на інформацію від САП.

За даними САП,  обладнання було придбано за кошти держбюджету ще у 2011 році, однак до Охматдиту вона так і не надійшло.

Розшукати та повернути обладнання вдалося за допомогою Національного антикорупційного бюро, до якого опікунська рада НДСЛ «Охматдит» звернулася 1 вересня цього року. Уже 5 жовтня систему доправили до лікарні.

Піл час брифінгу з нагоди повернення в Охматдит радіологічного обладнання в.о.міністра охорони здоров’я Уляна Супрун повідомила, що данне обладнання — це тримодальна система AnyScan ОФФЕКТ/КТ/ПЕТ вартістю 35 млн грн, яке має діагностувати онкозахворювання у дітей і відслідковувати ефективність і доцільність лікування.

Наразі техніка знаходиться у новозбудованому корпусі лікарні і Міністерство охорони здоров’я намагається залучити ліцензіатів, що мають право монтувати це обладнання.