Найстаршому студенту Чернівців майже 90 років
chnu.edu.ua

Найстаршому студенту Чернівців майже 90 років

У Чернівцях відбулося відкриття нового академічного року Чернівецького Університету третього віку імені Адольфа Кольпінга. Найстаршому студентові цього університету майже 90 років і він, як зазначають викладачі, ніколи не пропустив ще жодного заняття. Про це повідомили на сайті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Чернівецький Університет третього віку імені А.Кольпінга — це унікальний просвітницький заклад інтелектуального розвитку, в якому уже 5-ий рік поспіль проводять безкоштовне навчання для людей вікової категорії 50+. У закладі реалізується інноваційна соціальна програма, спрямована на покращення якості життя людей старшого віку.

Цю справу започаткував професор та радник ректора ЧНУ, теперішній викладач Університету третього віку — Степан Костишин. Упродовж навчального року на студентів чекають лекції, семінари, конференції, міжнародні зустрічі, екскурсії, концерти, різноманітні акції та багато інших цікавих заходів.

«Люди за п’ятдесят – це інтелект нашого суспільства. Тому вчитися потрібно усе життя. Адже саме з вас повинні брати приклад ваші діти та внуки»  — зазначив голова громадської організації «Справа Кольпінга» Людвіг Маркуляк.

Лектори закладу — кваліфіковані викладачі чернівецьких навчальних закладів, професори, доценти, лікарі, священики, психологи, старші студенти, представники громадських організацій і товариства.

Студентам протягом року викладатимуть такі дисципліни: охорона здоров’я; народна та нетрадиційний медицина; арт-терапія; філософія; мовленнєвий етикет; психологія, історія України; міжнародні відносини; релігієзнавство; сучасні уявлення про енергоінформаційну структуру та функції людини; курси комп’ютерної грамотності; іноземні мови (англійська, німецька, румунська, польська) та інші.